Bizi Arayın: (0232) 369 2435-Email: info@ttptr.com

Eğitim Faaliyetleri

Hedef Odaklı Toplantı Yönetimi

Hedef Odaklı Toplantı Yönetimi

Eğitimin Amacı:

Birçok kurum, fazlasıyla toplantı yapılmasına rağmen kişilerin fikirlerini açıklayamamasından, doğru zamanlama yapılamamasından, beyin fırtınası ile kararların verilememesinden ve saatler harcanan toplantılar sonucunda kişilerin tüm enerjilerini kaybetmesinden yakınmaktadır. Üstelik bu saatler süren toplantılara rağmen birçok kurum efektif sonuçlar alamamaktadır. “Hedef Odaklı Toplantı Yönetimi” eğitiminin bu noktada amacı toplantı yönetiminin inceliklerini ve toplantıların daha kısa süreler içinde daha verimli sonuçlarla tamamlanmasını sağlayacak iletişim tekniklerini paylaşmak ve uygulamanın her katılımcı için pratik hale getirilmesini sağlamaktır.

Eğitimin İçeriği:

Zaman nedir? Toplantının amacı Toplantının nedeni Zamanı verimli kullanmanın esasları Hedef nedir? Tanımı ve hedefi ortaya çıkaran unsurlar (S.M.A.R.T teorisi) Toplantı çeşitleri Toplantı hazırlık aşaması Verimli toplantılarda çevresel faktörler Toplantı yöneticisinin sorumlulukları Geribildirim

Eğitimin Yararı:

Toplantılardan verim alabilmek, Kişilerin düşüncelerini duyabilmek, Beyin fırtınasını gerçek anlamda sağlayabilmek ve etkin olarak yaşama geçirebilmek, Zamanı verimli kullanabilmek, Hedefleri doğru analiz edebilmek, Görmek ve duymak... Toplantıları yaşar hale getirebilmek, Toplantıları doğru planlayabilmek ve yönetebilmek, Toplantıları geribildirim ve sistem takip aracı olarak kullanabilmek.

Süre: 1 Gün

Scroll to Top