Bizi Arayın: (0232) 369 2435-Email: info@ttptr.com

Hoşgeldin Cem Yeker

Avusturya Lisesinden mezun olduktan sonra, Viyana İşletme Üniversitesinde Yüksek İşletme tahsili yapan Yeker, Uluslararası Ticaret ve Bankacılık dallarında uzmanlaştı.

Profesyonel hayatına gene Viyana’da bir Yazılım Evinde Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımı konusunda başladı ve daha sonra uluslararası bir Sigorta şirketinde “Financial Controller” olarak çalıştı. 1995 senesinde Türkiye’ye dönen Yeker, hem SAP’nin Türkiye temsilciliğini üstlenen SAP Bilgi’nin hem de 2001 yılında SAP Türkiye’nin kuruluşunda yer aldı. Bu zaman zarfında değişik sektörlerde yer alan uluslararası ve yerel şirketlerin İş Uygulamaları Yazılımlarını hayata geçirme projelerinde danışman ve proje direktörü olarak çalıştı. 2004 senesinde aynı firmada Genel Müdürlük görevini üstlenen Yeker, özellikle organizasyonların hızlı büyüme esnasında karşılaştıkları zorluklar, değişim yönetimi ve hızlı büyüme, satış & pazarlama stratejileri ve kanal dağıtım ağının kurulması konularında uzmanlaştı.

Evli ve iki çocuk babası olan Yeker 2012 yılından beri bağımsız danışmanlık yapmaktadır. Çeşitli etkinliklerde misafir konuşmacı olarak yer alan 1962 İstanbul doğumlu Cem Yeker, çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Kendisine tekrar hoşgeldin diyoruz...

Scroll to Top